Logistické služby

Našim cílem je poskytnout zákazníkovi kompletní služby a podporu. Proto nabízíme širokou škálu logistických služeb spojených s prodejem našeho zboží.

Skladové hospodářství

Disponujeme střeženým skladovým areálem, kde nabízíme našim zákazníkům uskladnění produktů v temperovaném prostředí. Příjezd je možný pro malé dodávkové vozy i pro velké nákladní automobily. Pro nakládku a vykládku zboží máme k dispozici manipulační techniku.

Doprava

Zajišťujeme dopravu veškerého našeho zboží na území ČR a SR, až na místo určené zákazníkem. K dispozici máme vlastní vozidla nebo využíváme sítě smluvních dopravců. Tato služba se poskytuje dle VOP a je zpoplatněna.

Pro objednávky do celkové hodnoty zboží 3.000,- Kč bez DPH účtuje prodávající dopravné 200,- Kč bez DPH a 120,- Kč bez DPH pro objednávky do celkové hodnoty 10 000,- Kč bez DPH. U objednávek v celkové hodnotě zboží více než 10 000,- Kč bez DPH je doprava po území ČR zdarma. Toto se nevztahuje na dodávky kabelových komor, optických kabelů, chrániček kabelů, trubicek, multiductů a ostatních produktů kabelové povahy,kde dopravné hradí kupující vždy, dle skutečně vynaložených nákladů dopravcem.

Minimální hodnota objednávky je 2 000,-Kč bez DPH. V případě nižší objednávky se účtuje manipulační poplatek ve výši 200,-Kč bez DPH. Při objednávkách ze zahraničí se dopravné vyúčtuje vždy ve faktuře dle skutečných nákladů na přepravu.

Distribuce

Z našeho skladu řešíme kompletní přípravu zboží k expedici a následnou distribuci k zákazníkovi. Rovněž zajišťujeme kompletaci dodávek nebo jednotlivých produktů dle přání zákazníka. Zboží lze odebrat přímo ze skladu nebo zajišťujeme dodávky do 24 hodin. Tato služba se poskytuje dle VOP a je zpoplatněna.

Převíjení kabelů

K zajištění kompletního servisu provádíme i převíjení kabelů na kabelové bubny. Kabelové bubny jsou zálohované a nepoškozené je následně vykupujeme zpět. Tato služba se poskytuje dle VOP a je zpoplatněna.